Station Narva 2021

5.–7. augustil neljandat korda toimuv festival Station Narva täidab piirilinna muusikaga meilt ja mujalt, näitab linnaruumi uue põneva nurga alt ning kutsub arutlema nii kohaliku eluolu kui ka loomemajanduse ärimudelite üle.

Station Narva 2021 festivali esineb 24 artisti Eestist, Venemaalt, Soomest, Islandilt ja Ühendkuningriigist
Station Narva 2021 festivali esineb 24 artisti Eestist, Venemaalt, Soomest, Islandilt ja Ühendkuningriigist

6.-7. augustil Narva Muuseumis ja Ro-Ro klubis toimuva muusikaprogrammi peaesinejad on Briti d’n’b pioneer Roni Size koos Dynamite MC-ga ja Islandi elektroonilise muusika täht GusGus. Ligi veerandsaja esineja seas on ka Islandi elektroonikatrio Vök, Tatari-Vene duo AIGEL, armastatud Eesti artistid Vaiko Eplik ja Eliit, Sven Grünberg jt. Lisaks muusikaelamustele Narva Muuseumi neljal laval saavad festivali külalised kogeda ka öist muuseumimiljööd. Kontserdid leiavad aset ka jõeäärses kultuuriklubis Ro-Ro.

Festival algab neljapäeval, 5. augustil festivali linnakunsti konkursi võidutöö “Tänaraamatukogu” avamise, avalike BAZAR aruteludega ja programmiga Narva kunstiresidentuuris.

Reede, 6. augusti päeval toimub Linda 2 keskuse loomeinkubaatoris OBJEKT ettevõtluspäev, mille fookuses on loomemajanduse toimimismudelid ja sündmuste majanduslik mõju.

6. ja 7. augusti päeval toimuvad seiklusretk daatšade rajooni linna piiril, narvapärane hommikusöök ja  tasuta päevased kontserdid üle linna. 6. ja 7. augusti õhtul ja ööl toimub muusikafestival Narva Muuseumis ja Ro-Ro kultuuriklubis.

 

Roni Size
Roni Size