Tallinn Music Week 2021

29. septembrist 3. oktoobrini 2021 toimuva TMW muusikaprogramm ühendab üle 150 muusiku 19 riigist Eestist Palestiinani ja Venemaalt Ameerika Ühendriikideni.

Nordic Hotel Forumis ja klubis HALL toimuv TMW konverents keskendub muusikatööstuse uutele võimalustele ja ärimudelitele. Eritähelepanu pööratakse kohaliku ja globaalse vastastikusele mõjule klubikultuurist kontserditurgudeni.

Neljapäevast, 30. septembrist kuni laupäeva, 2. oktoobrini aset leidva TMW muusikaprogrammi esitlusõhtud ulatuvad Telliskivi Loomelinnakust ja Noblessnerist vanalinnani. Festivali rahvusvaheliselt tuntumate esinejate seas on rockbänd A Place To Bury Strangers ja techno produtsent DVS1 Ameerika Ühendriikidest, Islandi bänd Hatari koos palestiinlasest Bashir Muradiga ning Soome akordionist Antti Paalanen.

Mustpeade Majas toimuval festivali avaõhtul tulevad koostöös Eesti Kontserdiga esmaettekandele helilooja Liisa Hõbepappeli spetsiaalselt festivaliks valmivat teos koos grupiga Trio’95 ja rahvusvaheline koostööprojekt „Themes For Great Cities: Tallinn“, esitajateks Eesti muusikud Jonas Kaarnamets ja Erki Pärnoja, Taani bändi Mew laulja Jonas Bjerre ning ameeriklasest muusik Alex Maiolo.

 

Howie B
Howie B


1.–2. oktoobril Nordic Hotel Forumis ja klubis HALL toimuv TMW konverents keskendub muusikatööstuse uutele võimalustele ja ärimudelitele. Eritähelepanu pööratakse kohaliku ja globaalse vastastikusele mõjule klubikultuurist kontserditurgudeni. 30 aasta möödumist Eesti iseseisvuse taastamisest tähistavad vestlused muusika rollist ühiskondlikes muutustes. Konverentsist saab osa võtta nii kohapeal kui ka veebiplatvormil.

TMW linnafestival pakub põnevaid  ja valdavalt tasuta üritusi avalikest vestlustest laste muusikaliste töötubadeni ning kaasaegse kunsti ja toidukultuuri paremiku esitlusteni.

TMW koos festivali esitleja Teliaga tegeleb kestliku mõtteviisi tutvustamisega Eesti ühiskonnas. Ülemaailmse muusikavaldkonna soolise võrdõiguslikkuse algatuse Keychange partnerfestivalina jälgib TMW soolist tasakaalu kõigis festivali programmiosades.

Lisainfo: tmw.ee