News

Ewert and The Two Dragons annab kaua oodatud kontserti Eesti fännidele 9. novembril Nokia Kontserdimajas!

Kuupäev

Ewert and The Two Dragons annab kaua oodatud kontserti Eesti fännidele 9. novembril Nokia Kontserdimajas!

2011 on olnud tõeline Ewert and The Two Dragonsi aasta – neliku aprillis Läti  plaadimärgi I Love You Records alt ilmunud teist albumit “Good Man Down” on tänaseks müüdud Eestis üle 2500 koopia ning see on püsinud suvest saadik kohalike plaadimüügitabelite tipus. “Good Man Down” on olnud ka korduvalt Põhjamaade digitaalse muusikapoe Gogoyoko soovituste nimekirjas ning 26. oktoobril üllitab albumi ka Rootsi leibel Adore Music.

Sel suvel astus Ewert & The Two Dragons üles Eesti ja Läti suurimatel festivalidel Rabarock ja Positivus ning esines mõjukatel rahvusvahelistel festivalidel Popkomm Berliinis ja Waves Vienna Viinis. Oktoimuval festivalil Lost In Music ning jaanuaris 2012 ootab neid ees ülesastumine Hollandis festivalil EuroSonic. Esimese Eesti artistina annavad Ewert & The Two Dragons 11. novembril kontserdi ka uhiuues Riia muusikaklubis Palladium, kus tänaseks esinenud teiste seas maailmanimed nagu James Blunt, Kaiser Chiefs ja Anna Calvi.

Kolmapäeval, 9. novembril annab Ewert and The Two Dragons kontserdi Eesti fännidele Nokia Kontserdimajas. Kontserdi salvestab ETV ning iga kontserdikülastaja saab sündmuselt kaasa unikaalse koodiga download-kaardi, mille abil on mõned päevad hiljem võimalik kontsertsalvestus alla laadida.

Erikülalisena 9. novembri õhtul astub üles Rootsi bänd indie-bänd Skilla.

http://www.myspace.com/skillaswe

http://www.youtube.com/watch?v=NbcvKoRFmTw

Kontserdi piletid tulevad müügile neljapäeval 20. oktoobril kell 10:00 Piletilevis ja Ticketpros hinnaga 10-15 EUR.

www.facebook.com/ewertandthetwodragons

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem