Feisti kontserdi erikülaline on Tenfold Rabbit

Tenfold Rabbit Positivusel. Foto: Andrus Raudsalu Esmaspäeval, 13. augustil Tallinnas toimuva kanada laulja-lugudekirjutaja Feist kontserdiõhtu avab indie-rock punt Tenfold Rabbit. Kontserdi eelmüügipiletid on läbi müüdud, 50 viimast piletit hinnaga 35 EUR on müügil kohapeal.

Kontserdi ajakava:

Esmaspäeval, 13. augustil Kadrioru lossi Lilleaias (Weizenbergi 37)

19:00 – avame uksed publikule / DJ Alari Orav

20:00 – 20:30 Tenfold Rabbit

21:00 – 22:30 Feist

Tenfold Rabbit ilmus laiema avalikkuse ette esmakordselt Eesti Laul 2012 konkursil looga “Oblivion”, kus nii žürii kui publik värsked uustulijad soojalt vastu võtsid. Tänavusel Tallinn Music Weekil valisid ajakirja Anne & Stiil toimetus ja lugejad 4-liikmelise indie-bändi festivalil esinenud artistide seast kõige stiilseimaks koosseisuks. Sel suvel andis ansambel lisaks Rabarockile tugeva kontserdi ka Baltikumi suurima festivali Positivus “I Love You” plaadifirma laval.

“Eesti Laulul tõelise üllatuse pakkunud Tenfold Rabbit on tegelikult palju enamat kui ühe-hiti-bänd. Ewerti ja Draakonite tuules purjetav suurepärastest muusikutest koosnev, hea tunnetusega nelik on leidmas täiesti oma nägu ja käekirja. Ehk juba pärast esmaspäevast kontserti polegi mõtet neid enam kellegagi võrrelda. Rääkimata sellest, et iga kontserdiga on nad minu arvates ainult paremaks läinud,” kommenteerib ETV meelelahutustoimetuse juhataja Mart Normet.

“Päris bänd, kus poisid teavad ja teevad ise, mida tahavad. Ning nende kuttide põlvkonna eripära on globaalne mõtlemine. Seetõttu on Tenfold Rabbit ka sobiv sild Feisti kanadalikult muretu indie-popi juurde, kusjuures minu meelest on see tore, et meil on tekkinud ja esile kerkinud valik väga erinevaid bände, keda Feisti-taoliste või sootuks teistsuguste eriliste väliskülalistega koos esinema panna,” lisab Eesti Päevalehe kultuuritoimetaja Mart Niineste.

Feistiga lava jagamist kommenteerivad Tenfold Rabbit poisid ise: “Väga suur vaimustus oli sellest, et valiti välja just meid – Eesti muusikamaastikul on ju palju vägevaid noori ja vanemaid seltskondi, kes teevad vägagi kulda muusikat. Pooled me bändist on lausa Feisti fännid!”

“Oblivion” video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HGa_3GyXO_0[/youtube]

“If There Was No Sex”:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r0rnSKLkxLQ[/youtube]

Kontserdi piletid on eelmüügist läbi müüdud. Kohapeal tuleb müügile 50 lisapiletit hinnaga 35 EUR. Kontserdil on müügil ka Feisti plaadid. Pileti- ja plaadimüük sularahas.

Feist kontserdi korraldaja Eestis on Musiccase OÜ, koostööpartnerid Vina Maipo, Nordic Hotel Forum, Jazzkaar, Viru Keskus, Postimees, Rada7, Piletilevi.

Fotod kasutamiseks, fotograaf Andrus Raudsalu:

http://shiftworks.ee/wp-content/uploads/2012/08/Tenfold-Rabbit-Positivus-3-2012-foto-Andrus-Raudsalu.jpg

http://shiftworks.ee/wp-content/uploads/2012/08/Tenfold-Rabbit-Positivus-4-2012-foto-Andrus-Raudsalu.jpg

http://shiftworks.ee/wp-content/uploads/2012/08/Tenfold-Rabbit-Positivus-2012-foto-Andrus-Raudsalu.jpg

Ruth Sotnik: http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7039533621/in/set-72157629725405575

Lisainfo:

www.musiccase

www.facebook.ee/musiccase

www.facebook.com/tenfoldrabbit

www.facebook.com/feist