News

Feisti kontserdi erikülaline on Tenfold Rabbit

Kuupäev

Kontserdi ajakava:

Esmaspäeval, 13. augustil Kadrioru lossi Lilleaias (Weizenbergi 37)

19:00 – avame uksed publikule / DJ Alari Orav

20:00 – 20:30 Tenfold Rabbit

21:00 – 22:30 Feist

Tenfold Rabbit ilmus laiema avalikkuse ette esmakordselt Eesti Laul 2012 konkursil looga “Oblivion”, kus nii žürii kui publik värsked uustulijad soojalt vastu võtsid. Tänavusel Tallinn Music Weekil valisid ajakirja Anne & Stiil toimetus ja lugejad 4-liikmelise indie-bändi festivalil esinenud artistide seast kõige stiilseimaks koosseisuks. Sel suvel andis ansambel lisaks Rabarockile tugeva kontserdi ka Baltikumi suurima festivali Positivus “I Love You” plaadifirma laval.

“Eesti Laulul tõelise üllatuse pakkunud Tenfold Rabbit on tegelikult palju enamat kui ühe-hiti-bänd. Ewerti ja Draakonite tuules purjetav suurepärastest muusikutest koosnev, hea tunnetusega nelik on leidmas täiesti oma nägu ja käekirja. Ehk juba pärast esmaspäevast kontserti polegi mõtet neid enam kellegagi võrrelda. Rääkimata sellest, et iga kontserdiga on nad minu arvates ainult paremaks läinud,” kommenteerib ETV meelelahutustoimetuse juhataja Mart Normet.

“Päris bänd, kus poisid teavad ja teevad ise, mida tahavad. Ning nende kuttide põlvkonna eripära on globaalne mõtlemine. Seetõttu on Tenfold Rabbit ka sobiv sild Feisti kanadalikult muretu indie-popi juurde, kusjuures minu meelest on see toimetaja Mart Niineste.

Feistiga lava jagamist kommenteerivad Tenfold Rabbit poisid ise: “Väga suur vaimustus oli sellest, et valiti välja just meid – Eesti muusikamaastikul on ju palju vägevaid noori ja vanemaid seltskondi, kes teevad vägagi kulda muusikat. Pooled me bändist on lausa Feisti fännid!”

“Oblivion” video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HGa_3GyXO_0[/youtube]

“If There Was No Sex”:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r0rnSKLkxLQ[/youtube]

Kontserdi piletid on eelmüügist läbi müüdud. Kohapeal tuleb müügile 50 lisapiletit hinnaga 35 EUR. Kontserdil on müügil ka Feisti plaadid. Pileti- ja plaadimüük sularahas.

Feist kontserdi korraldaja Eestis on Musiccase OÜ, koostööpartnerid Vina Maipo, Nordic Hotel Forum, Jazzkaar, Viru Keskus, Postimees, Rada7, Piletilevi.

Fotograaf Andrus Raudsalu:

Lisainfo:

www.musiccase

www.facebook.ee/musiccase

www.facebook.com/tenfoldrabbit

www.facebook.com/feist

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem