News

UPDATE: Gotan Project 13. aprillil Tallinnas!

Kuupäev

Gotan Project
Gotan Project

gotan project talinn

Juba järgmisel teisipäeval, 13. aprillil astub Nokia Kontserdimajas üles Eesti publiku poolt armastatud Prantsuse supergrupp Gotan Project. Õhtu avab tulefolk-bändiks nimetatud Svjata Vatra, kellele lisab hoo ja klubirütmi DJ P Julm.

Teisipäevase kontserdiõhtu avab Eesti üks edukamaid folkbände  – Eesti ja Balkani muusikatraditsioone hoogsa energiaga segav Svjata Vatra, kelle mängus ja muusikas on nii pulbitsevat Ukraina temperamenti kui torupillihelid akordioni ja trummidega nii, et tulemus on rockkontsert ja pidu ühe korraga.
Eriti viimase aasta jooksul on Svjata Vatra olnud edukas ka välisriikides – möödunud suvel esinesid nad Rumeenia olulisemal festivalil FelSziget, käisid tuuril Karpaatides ning selle aasta jaanuaris andsid menuka kontserdi Euroopa ühel olulisemal showcase-festivalil EuroSonic, kus nad valiti 250 artisti seast 16 lootustandvama uue Euroopa talendi hulka.

Kontserdi ajakava:
Teisipäeval, 13. aprillil Nokia Kontserdimajas
18:00 avame uksed
19: 00 Svjata Vatra ja P Julm
20:00 Gotan Project

Aastal 2003 Tallinna Näituste Hallis tormilise ovatsiooniga lõppenud kontserdi andnud ehedat Argentiina tangot ja klubimuusikat miksiv kolmemehe-bänd Gotan Project, kes kontsertidel kaasab lavale ka hulga professionaalseid tangomuusikuid, astub Tallinnas üles oma 6. Aprillil ülemaailmselt ilmunud albumi „Tango 3.0“ raames.

Piiratud kogus pileteid müügil veel Piletilevi ja Ticketpro müügikohtades, lisapiletid teisele rõdule müügil TÄNASEST Tickepros.

Kontserti toetavad Prantsuse Kultuurikeskus, Nordic Hotel Forum ja Kuku Raadio.

Uuri lisa:
myspace

Jaga
Categories Tags

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem