Meie tiim

 

Helen Sildna

Asutaja ja tegevjuht
helen@tmw.ee

Ingrid Kohtla

Kommunikatsioonijuht ja programmi kuraator
ingrid@tmw.ee

Kadri Kont-Kontson

Assistent
kadri@tmw.ee

Erli Kasikov

Assistent
erli@tmw.ee

Projektipõhised partnerid

 

Liina Karo

Turundusjuht, Tallinn Music Week / Station Narva
liina@tmw.ee

Roman Demchenko

Muusikaprogrammi produtsent, Tallinn Music Week / Station Narva
roman@tmw.ee

Natalie Mets

Tallinn Music Weeki konverentsi ja linnafestivali koordinaator, Station Narva linnaruumi projektijuht
natalie@tmw.ee

Shiftworks OÜ

Telliskivi 60A, Tallinn 10412, Estonia
+372 672 6608