Uudised

Nordea pank on Tallinn Music Week 2014 esitleja. Festivalipassid nüüd müügil!

Kuupäev

landscape EST2013. aasta parimaks pangaks pärjatud ja aastal 2011 “aasta kultuurisõbra” tiitli pälvinud Nordea pank ning tänaseks regiooni suurim talendifestival Tallinn Music Week allkirjastasid koostöölepingu. Alates 19. detsembrist on müügil ka festivali passid. Erisoodustused kehtivad Nordea Platinum, Gold ja Stockmann krediitkaartide kasutajatele ning EMT Topeltpluss klientidele.

Kultuurisõpradele on Nordea pank tuttav eelkõige filmifestivali PÖFF esitlejana, Nargenfestivali suurtoetajana ja kultuuriüritusi kajastava Facebooki lehe “Viis tärni” algatajana. Viimase tunnustusena valiti Nordea pank Financial Times gruppi kuuluva maailma juhtiva pangandus- ja rahandusajakirja The Bankeri poolt 2013. aasta parimaks pangaks Eestis, Soomes ja Taanis.

„Nordeal on väga hea meel olla 2014. aastal Eesti muusikaelu iga-aastase suursündmuse Tallinn Music Weeki esitleja. Järgmisel aastal saame pakkuda nii oma kultuurilembestele klientidele kui laiemale publikule veelgi mitmekülgsemaid elamusi,“ ütles Nordea panga korporatiiv- ja jaepanganduse juht Andreas Laane. Ta lisas, et: „Finantsmaailmas parima tunnustuse pälvinud pangana on Nordeal juba aastaid olnud au toetada vaid parimaid kultuuri- ja muusikaprojekte, olgu selleks siis just lõppenud PÖFF või nüüdsest Tallinn Music Week“.

Ühtlasi algab homme, 19. detsembril ka festivalipasside jõulumüük. Passi hind on 35€ ja seda kuni 3. veebruarini, mil kuulutatakse välja festivaliprogramm ning müügile tulevad ka kontsertide üksikpiletid ja festivalipassi hind tõuseb.

Kuues Tallinn Music Week toimub 27.-29. märtsini. Festivalil astub üles ligi 200 artisti erinevaist muusikažanritest üle maailma, aastal 2013 külastas festivali kontserte üle 17 000 muusikasõbra nii Eestist kui ka Lätist, Soomest ja Venemaalt.

Tallinn Music Week on tänaseks Põhja- ja Baltimaade regiooni suurim talendifestival. Festivali eesmärgiks on esitleda meie parimaid artiste rahvusvahelisele muusikatööstusele ja muusikapressile ning tutvustada põnevaimat ja hetkel aktuaalseimat muusikat ka kodu- ning naaberriikide muusikapublikule.

TMW festivalipass / käepael annab võimaluse liikuda vabalt kõigi festivali kontserdikohtade vahel ja tagab sissepääsu 27., 28. ja 28. märtsil kõigisse programmi kuuluvatesse klubidesse, pakkudes soodustusi ka “TMW Maitsed” restoranides. Festivali kava avalikustatakse veebruari alguses TMW kodulehel: www.tmw.ee.

Festivalipasside hinnad

35€ kuni 3. veebruarini

45€ kuni 23. märtsini

55€ festivalinädalal, 24. kuni 29.  märtsini

Nordea panga ja EMT klientidele pakub festival võimaluse soetada festivalipass erihinnaga:

Nordea klientidele kehtivad soodustused: Stockmann MC kaardi omanikele -10% festivalipassi hinnast, Gold krediitkaardiga -20% festivalipassi hinnast ja Platinum krediitkaardiga -30% festivali passi hinnast. EMT Topeltpluss klientidele kehtib -20% soodustus festivalipassi hinnast.

Festivalipassid on müügil Piletilevis alates 19. detsembrist kl 10.00

Jaga
Kategooriad

Uusimad projektid

Efterklang (DK)

Näita rohkem