News

Ilmunud on Cut Copy värske album Zonoscope!

Kuupäev

Cut Copy eile ilmunud album Zonoscope on Raadio 2 Nädala Plaat

Eile ilmus 14. märtsil Tallinnas, Rock Cafés kontserdi andva Austraalia süntpopi bändi Cut Copy plaat „Zonoscope“. Verivärske album on sel nädalal Raadio 2 Nädala Plaat ja igal päeval loosib Pleieri saade välja värske albumi ja kutsed kontserdile.

Austraaliast, Melbourne’ist pärit Cut Copy jõudis ülemaailmse tähelepanu ette aastal 2004 kui ilmus nende album „Bright Like Neon Love“, millele järgnesid Euroopa tuurid Bloc Party ja Franz Ferdinandiga. Nende teine kauamängiv „In Ghost Colours“ pani aga fännid kaasa laulma nii mõnegi jaoks 2009 suve hümniks kujunenud lugude „Hearts on Fire“ ja „Lights and Music“ saatel.

Üheks  parimaks festivalibändiks tituleeritud Cut Copy, kes paneb äratuntava eufoorilise tantsu-rocki saatel tantsima ja kaasa laulma mitmed tuhanded fännid üle maailma, andis aga eile, 7. veebruaril välja kolmanda albumi „Zonoscope“, mis on taas muretult suvine ja tantsuline, kuid näitab kriitikute sõnul ka Cut Copy uut ja küpsemat palet. Tunnustatud indie-veeb Pitchfork kirjeldab: „Zonoscope on album, mille kallal tehtud tõsiselt tööd üleminekute ja ootamatute pööretega. Album töötab kõige paremini kui kuulad selle otsast lõpuni läbi. Mitte et tegemist oleks ilmtingimata Cut Copy „OK Computeriga“, aga tunda on, et bänd ei ole tegelenud lihtsalt üksikute hittidega vaid on teinud tõsiselt tööd avara ja mitmekesise maastiku loomisega.“

Cut Copy värske album on fännide jaoks tasuta striimitav läbi Twitteri, liitudes siin http://cutcopy.heroku.com/ bändi sõbraks, saadab Cut Copy Sulle salasõna ja saadki kuulata tervet albumit.

Sel nädalal on verivärske „Zonoscope“ ka Raadio 2 Nädala Plaat ja Pleier loosib iga päev 16-18:00 esmaspäevast reedeni ühele õnnelikule välja nii albumi kui ka kaks kutset 14. märtsil Rock Cafés toimuvale kontserdile!

Cut Copy jõuab esimest korda Tallinnasse esmaspäeval, 14. märtsil ülemaailmse tuuri raames, mis on startinud juba Austraaliast, jõuab seejärel Inglismaale, Norrasse, Rootsi, Taani ja Soome ja Eestisse ning seejärel Saksamaale ja Hollandisse. Mitmed Euroopa-kontsertidest on tänaseks juba välja müüdud. Tallinnas toimub bändi ainus kontsert Baltikumis.

Kontserdipiletid on müügil Piletilevi ja Ticketpro müügikohtades. Piletid on saadaval hinnaga 495.- ja 595.- Kontserdi korraldab: www.musiccase

httpv://www.youtube.com/watch?v=tb1o42RdVzA

Cut Copy kontserdi partnerid on: Nordic Hotel Forum, Raadio 2, Postimees ja Rada7.ee

www.myspace.com/cutcopy


Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem