News

Efterklang kohtub homme fännidega Viru Keskuses

Kuupäev

Taani post-roki bänd Efterklang teeb homme algusega kell 13:30 Viru Keskuse IV korruse Rahva Raamatu kaupluses väikese akustilise etteaste ning jagab fännidele autogramme.

Lugudega “Modern Drift” ja “Apples” Eesti publiku südameid võitnud Efterklang külastab suvist Tallinna oma värskeima albumi “Piramida” (2012) esitlustuuri raames. Bänd esines Tallinnas viimati aastal kaks aastat tagasi ja Eesti publikul on nende südames eriline koht: “Seda õhtut Von Krahli baaris jään ma alati mäletama – energia sel kontserdil oli uskumatu! Lava oli pisike ja klubi oli pungil inimesi täis, mäletan, et ronisin lavalt rõdule laulma ja kaasa plaksutama ja et peale kontserti müüsime maha kõik plaadid-särgid, mis olime kaasa võtnud!” kommenteerib Efterklangi bassimees ja manager Rasmus Stolberg.

Septembris 2012 ilmunud “Piramida” näol on tegemist bändi esimese triona salvestatud plaadiga peale trummari Thomas Husmeri lahkumist. Kogumik on inspireeritud kaugel Norra Svalbardi saarestikus asuvast Pyramiden-nimelisest mahajäetud endisest Nõukogude Liidu kaevandusasulast, kus Casper Clausen, Mads Brauer ja Rasmus Stolberg plaati lindistamas käisid. Põhjanabast 1000 km kaugusel asuvast kummituslinnast tõid muusikud kaasa 1000 erinevat linnamaastikul kogutud helisalvestust, mida kasutati “Piramida” lugude loomisel.

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis ja tund enne algust Kadrioru lossi Lilleaia väravas. Kohapeal arveldamine sularahas. Täpsem piletiinfo: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/?concert=126913

Vaid Katusekinos, Viru Keskuse Cafe Mores ja restoranis Katharinenthal on saadaval piiratud arv soodusflaiereid kontserdile.

Kontserdi korraldab Musiccase, partnerid ja toran Katharinenthal ja Katusekino.

Viru Keskus* (www.virukeskus.com) on Eesti enimkülastatav ostukeskus, milles asub üle 100 kaupluse ja teeninduskoha. Viru Keskusesse on koondunud kvaliteetsed moekaubad, Eesti suurim valik juveelitoimumise ja oluline meelelahutuse ning ostlemise paik.

Lisainformatsioon:

Kerli Kehman
Musiccase turundusjuht
kerli@musiccase
+372 520 4541

Taivi Koitla
Turundus – ja kommunikatsioonijuht
AS Viru Keskus
Tel: +372 610 1404
E-post: taivi.koitla@virukeskus.com

* Viru Keskus on sõnapaarina registreeritud kaubamärk, mis kirjutatakse läbivalt suurte algustähtedega.

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem