News

Ewert and the Two Dragons annab 9. ja 10. mail kontserdid Pärnus ja Tartus

Kuupäev

Ewert and the Two Dragons annab 9. ja 10. mail kontserdid Pärnus ja Tartus

9. ja 10. mail annab Ewert and the Two Dragons kaua oodatud kontserdid Pärnus ja Tartus: kolmapäeval, 9. mail Pärnu Endla teatri suure saalis ja neljapäeval, 10. mail Tartu Vanemuise suures saalis. Piletid on müügil tänasest kl 10:00Piletilevi müügipunktides.

“Meil on koigil heameel selle üle, et jouame üle päris pika aja taaskord Tartu ja Pärnu publikuni, oleme seda bändiga juba ise pikalt oodanud. Sel aastal oleme suunanud oma tähelepanu välisreisidele, et tutvustada oma muusikat ka mujal maailmas, seetottu on need kaks kontserti Endlas ja Vanemuises ühed ainsad,mida me sel kevadsuvel Eestis anname,” kommenteerib bändi solist Ewert Sundja. Pärnusse ja Tartusse jouavad poisid vahetult peale kontserte Prantsusmaal, Šveitsis ja Soomes.

Tänavu suveks on Ewert and the Two Dragonsil planeeritud 40 kontserti Euroopas, sealhulgas on avalikustatud juba esinemised festivalidel nagu Hultsfred (Rootsi), Colours Of Ostrava (Tšehhi), Provinssirock (Soome), Ruisrock (Soome), Europavox (Prantsusmaa), Haldern Pop (Saksamaa), De Affaire (Holland) ja Positivus (Läti). Käesoleva aasta jooksul jouab bänd Soome, Rootsi, Lätti, Tšehhisse, Prantsusmaale, Saksamaale, Itaaliasse, Austriasse, Hollandisse, Belgiasse, Islandile, Ameerikasse ja Kanadasse.

Erikülalistena Ewert and the Two Dragons kontsertidel astuvad üles Pärnus Mari Kalkun ja Tartus Iiris, kes esitleb ka Tartu publikule oma värsket albumit “The Magic Giftbox”.

Kontserdiinfo:

Kolmapäeval, 9. mail kl. 19.00 Pärnu teatris Endla, erikülaline Mari Kalkun.

Neljapäeval, 10. mail kl.19:00 Tartu Vanemuise kontserdimajas, erikülaline Iiris.

Piletid hinnaga 10, 15, 17 eurot tulevad müüki Piletilevi müügikohtades üle Eesti täna, neljapäeval 26. aprillil kell 10:00. Kontserdi korraldab koostöös Made In Baltics managemendiga Musiccase OÜ.

www.facebook.com/ewertandthetwodragons

www.musiccase

www.piletilevi.ee

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem