Uudised

Kene kauaoodatud esimene kontsert ja Faun Racketi värske albumi esitlus. Erikülaliseks Soome elektroonikastaarid K-X-P

Kuupäev

Faun Racket

 

Kene

Järgmisel neljapäeval, 12. detsembril astub oma karjääri esimese soolokontserdiga üles laulja-lugudekirjutaja Kene. Kontsertõhtul esineb ka oma värsket debüütalbumit “Enter Projectoimub Von Krahli teatrisaalis, piletid on alates tänasest, 4. detsembrist saadaval Piletilevis, esimesed 50 piletit erihinnaga 5€.

Eeskätt elektroonikaduost Mimicry tuntud lauljatar Kene on aasta jagu vaikselt, ehkki mitte nähtamatult uue materjali kallal töötanud. Tema seni ilmunud kolm singlit “Black Dreams”, “Valley” ja “White Sugar” on võitnud nii muusikakriitikute kui melomaanist presidendi Toomas Hendrik Ilvese poolehoiu, tema isepäine imago ja esituslaad pälvinud ülistavaid võrdlusi feministlike ikoonide PJ Harvey ja Patti Smithiga. Koos Opium Flirtist ja Candy Empire’ist tuntud muusiku, lugudekirjutaja ja produtsent Ervin Trofimovi ja bändiga lubab Kene järgmisel neljapäeval Von Krahlis muusikaliselt ja visuaalselt jõulist etteastet. 

Faun Racket
Faun Racket

Faun Racketi värske kauamängiv “Enter Projecton Hughes’i sulest.

K-X-P on üleilma muusikaajakirjanduse suunanäitajate (Mojo, Pitchfork, Clash) ülistatud Soome „anti-bänd“.  Punk-elektroonik ja produtsent Timo Kaukolampi juhtimisel krautroki motoorika, free jazzi, maksimalistliku popi ja nihilistliku pungi piire kompav K-X-P on tuntud oma pöörase rituaali mõõtu etteastete ja pigimusta huumoriga vürtsitatud manifestide poolest. Teiste seas selliste nimedega nagu James Blake ja Moon Duo tuuritanud bänd jõuab Tallinna oma teise, veebruaris ilmunud ja kriitikute kiidetud albumi “II” esitlustuuri raames, mis on neid käesoleva aasta jooksul viinud ka festivalidele nagu South by Southwest, Roskilde ja Flow.

Kontserdi visuaalse poole eest vastutavad VJ-d Kristin Pärn ja Emer Värk.Kontserdil saab osta Faun Racketi albumit “Enter Projector”  nii LP kui CD formaadis.

Kontserdi toetavad Soome suursaatkond ja Nordic Hotel Forum.

Ajakava

20.00 uksed

21.00 Kene

22.00 Faun Racket

23.00 K-X-P

 

Piletid

Piletilevist 8€, ukselt 10€

50 esimest piletit erihinnaga 5€. Pileteid on müügil piiratud kogus.

 

Videod

KENE

“Black Dreams” 

“Valley”

“White Sugar”

Faun Racket

“I am New York”

“Radiant Child”

K-X-P

“Flags and Crosses” 

 

 

 

Jaga
Kategooriad

Uusimad projektid

Efterklang (DK)

Näita rohkem