News

KUMU ÖÖl tuleb esmaesitlusele Multiphonic Rodenti luuperikontsert, plaate esitlevad Maria Minerva ja Laulan Sinule.

Kuupäev

KUMU ÖÖl tuleb esmaesitlusele Multiphonic Rodenti luuperikontsert, plaate esitlevad Maria Minerva ja Laulan Sinule.

Sel reedel, 20. mail toril, trummidel, elektroonikal, klarnetil,  flöödil ja vokaalil astub üles Multiphonic Rodent ehk multiinstrumentalist Erkki Hõbe. Oma ainsa kontserdi sel kevad-suvel annab kodupublikule Maria Minerva, kellelt on peagi oodata USA kultusleibeli Not Not Fun raames ka täispikka albumit. Tantsulist poppi viljelev koosseis Laulan Sinule esitleb Kumu ÖÖl oma värsket plaati “Debüüt” ning Imandra Lake kannab ette oma sel aastal ilmunud ning kriitikute-fännide poolt kõrgelt hinnatud albumi “Seesamseesam” materjali. Psühhedeelset shoegaze-muusikat viljelev Väljasõit Rohelisse jõuab Kumu Ööle peale oma esimest välisesinemist St. Peterburgis festivalil SKIF, kus bänd jagas lava nii äsja Eestis esinenud Swansi kui Kumu Ööle saabuva elektroonikageeniusega Mujuice.

Lisaks Eesti esinejatele astuvad Kumu ÖÖl üles hinnatud Saksa techno-rocki duo Mouse on Mars, Londoni shoegaze punt Seefeel, Andrew Hung müraelektroonika duost Fuck Buttons, underground-tantsumuusika looja Illum Sphere Manchesterist, Euroopas tuntust koguv eksperimentaalse elektroonika artist Mujuice Venemaalt, kauneid helimaastikke vormiv Marsen Jules, Rootsi indie-punk-jazz artist Thus:Owls ning psühhedeelset popmuusikat viljelev Soome ansambel Eleanoora Rosenholm.

Oodatud suve alguse muusika- ja kunstipidu Kumu ÖÖ, mis sel aastal on osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmist, toob publiku ette 13 artisti kolmel laval. Festivali raames on avatud ka Kumu tänavuse kultuuripealinna aasta suursündmus, digitaalkunsti näitus gateways. Kunst ja võrgustunud kultuur”. Kumu ÖÖ päralt on reedel kogu Kumu alumine korrus koos kolme saali ja sisehooviga. Avatud on baarid ja kohvikud ja Tuborg Green Bar Kumu hiigelliftis, mis viib teid 5. korruse näitusele. Pidu Kumus kestab kogu öö kella 21st kuni hommikul 04:00ni!

Kumu ÖÖ piletid on saadaval hinnaga 20, 25 EUR Piletilevist, Ticketprost ja kohapealt, ISIC-kaardiga piiratud kogus 15 EUR.

Loe KAVA ja ARTISTIDE kohta siit:

http://shiftworks.local/2011/05/kumu-oo-2011/

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem