Uudised

Laibachi veebruari plaanitud Tallinna kontsert lükkub järgmisse aastasse

Kuupäev

19. veebruaril 2022 Tallinas Vaba Laval toimuma pidanud Sloveenia industriaalgrupi Laibachi kontsert lükkub edasi. Kontserdi uus kuupäev on 29. jaanuar 2023.

COVID-19 endiselt laialdasest levikust tingitud piirangute lükkub järgmisse aastasse kogu Laibachi tänavune Euroopa tuur „The Coming Race“. Tallinna kontserdi uus kuupäev on 29. jaanuar 2023 ja toimumispaik endiselt Tallinna Vaba Lava.

Piletimüük jätkub Piletilevi veebipoes ja müügipunktides ning kõik juba ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ja neid ei ole vaja ümber vahetada. Kellele uus kontserdipäev ei sobi, saab ostetud pileti(d) tagastada, andes sellest teada hiljemalt 1. veebruaril 2022 aadressil ticket@tmw.ee.

1980. aastal totalitaar-militaristlikku stilistikat ja tervikliku kunstide sünteesi ihalust on tembeldatud nii ultra-vasakpoolseks kui ka -parempoolseks. Nende kaasmaalasest filosoof Slavoj Žižek on aga öelnud, et „Laibach mitte ainult ei muiga äärmuslike ideoloogiate üle, vaid näitab kunstiliste liialduste kaudu, kuidas diktatuur avaldub mingil määral igas riigikorras ja inimeses“.

Tulevasel Vaba Lava kontserdil kõlavad valitud palad nii Soome ulmekomöödia „Iron Sky – The Coming Race“ heliribalt ja Saksa kirjamehe Heiner Mõlleri tekstidele loodud muusikalist „Wir sind das Volk“ kui ka grupi kogu tegutsemisaja tunnuslugude läbilõige.

Kontserdi piletid hinnaga 25–40 eurot on müügil Piletilevis

Kontserdi korraldajad on Shiftworks OÜ ja Damn.Loud agentuur

Jaga
Kategooriad Märksõnad

Uusimad projektid

Efterklang (DK)

Näita rohkem