News

Tantsu-indie bänd Cut Copy annab juba esmaspäeval, 14. märtsil Rock Cafés võimsa kontserdi!

Kuupäev

Austraalia tantsu-indie ja elektroonika bändi Cut Copy peetakse üheks kaasakiskuvaimaks festivalibändiks üle maailma. Neid võib võrrelda Airi, Daft Punki või LCD Soundsystemiga, nende muusikas võib märgata 70-ndate ja 80-ndate raadiosinglitele omast poploo-tunnetust, laval on nad aga tõeliselt võimas peobänd.

Austraaliast, Melbourne’ist pärit Cut Copy jõudis ülemaailmse tähelepanu ette aastal 2004 kui ilmus nende album „Bright Like Neon Love“, millele järgnesid Euroopa tuurid Bloc Party ja Franz Ferdinandiga. Nende teine kauamängiv „In Ghost Colours“ pani aga fännid kaasa laulma nii mõnegi jaoks 2009 suve hümniks kujunenud lugude „Hearts on Fire“ ja „Lights and Music“ saatel.

Üheks  parimaks festivalibändiks tituleeritud Cut Copy, kes paneb äratuntava eufoorilise tantsu-rocki saatel tantsima ja kaasa laulma mitmed tuhanded fännid üle maailma, andis aga veebruaris välja kolmanda albumi „Zonoscope“, mis on taas muretult suvine ja tantsuline, kuid näitab kriitikute sõnul ka Cut Copy uut ja küpsemat palet.

Cut Copy jõuab esimest korda Tallinnasse esmaspäeval, 14. märtsil ülemaailmse tuuri raames, mis on startinud juba Austraaliast, jõuab seejärel Inglismaale, Norrasse, Rootsi, Taani ja Soome ja Eestisse ning seejärel Saksamaale ja Hollandisse. Mitmed Euroopa-kontsertidest on tänaseks juba välja müüdud. Tallinnas toimub bändi ainus kontsert Baltikumis.

Esmapäevase peoõhtu avab Eesti kosmose-proge ja elektroonika bänd Kosmofon, mille ridades bändiliikmed Martin Laksberg, Rasmus Lill, Marten Kuningas ja Robert Linna. Kosmofoni valisid Cut Copy kontserdi erikülaliseks bändi fännid, kes hääletasid pingelises hääletusvoorus oma lemmiku 14. märtsi õhtuks Rock Cafe lavale. Peale Cut Copy kontserti ootab Kosmofoni tuur populaarsetesse Riia ja Liepaja klubidesse NabaKlab ja Fontaine Palace.

Uksed avatakse külalistele kell 19:00, Kosmofon alustab 20:00 ning Cut Copy tuleb lavale kell 21:00.

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis ja Ticketpros hinnaga 38 EUR, ISIC-kaardi omanikele hinnaga 25 EUR.

httpv://www.youtube.com/watch?v=r2xovJyBo-0

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem