Uudised

Tony Alleni kontserdi uus kuupäev pühapäev, 19. detsember

Kuupäev

Täna õhtuks plaanitud TONY ALLENi kontsert lükkub lumetormi tõttu järgmisele pühapäevale 19. detsembril.

Pariisis, Charles De Gaulle lennujaamas möllava lumetoimuma pidanud kontsert edasi järgmisele pühapäevale 19. detsembril. Kontserdipaik Rock Café jääb samaks ning kõik täna õhtul kehtima pidanud piletid kehtivad ka järgmisel pühapäeval.

Järgmisel pühapäeval saame tähistada koos legendaarse trummari ja afrobiit muusika ühe rajaja Tony Alleniga aafrika rütmide saatel ühtlasi ka Jõulujazz 2010 lõpupidu. Kell 19:00 avame uksed, muusikat mängib DJ Alari Orav, kell 20:00 tuleb lavale hüpnootilist aafrika ja aasia mõjutustega muusikat viljelev Eesti bänd Jagaspace, Tony Allenit koos bändiga ootame lavale kella 21:00-ks.

Elav legend Tony Allen on läinud muusikaajalukku kui Fela Kuti bändi Africa 70 muusikajuht ja trummar aastatel 1968-1979. Allen arendas välja revolutsioonilise rütmikeele, mis seob omavahel Aafrika muusika polürütmilisuse ja 60-70-ndatel Nigeerias laineid löönud funkile ja R&B’le omased murtud rütmid, gruuvi ja tantsulisuse. See stiil nimega afrobiit on mõjutanud suurt osa tänapäeva muusikast: nii souli, jazzi, R&B’d, hip-hoppi kui klubimuusikat ning nendest tänapäevastest muusikastiilidest on omakorda õppinud ka Tony Allen, kelle moodsas Aafrika tantsumuusikas on täna kohal nii dub’i, broken beati ja avant-garde hip-hoppi kui rock-show energiat.

Kontserdi ajakava:

Pühapäeval, 19. detsembril Rock Cafés:
19:00 avame uksed
20:00 Jagaspace
21:00 Tony Allen live

Kontserdipiletid on müügil Piletilevis ja Ticketpros ISIC-kaardiga 395.-/tavahind 495.-

*Kui uus kontserdikuupäev ei sobi, ostavad Piletilevi ja Ticketpro kassad kontserdipileti tagasi esmaspäevast pühapäevani, 13-19. detsembril

Täna õhtul 19:00 on kõik muusikasõbrad oodatud Jõulujazzi ERGO Jazz Session kontserdile Niguliste muuseumis, kus astub üles Iisraeli päritolu Gilda Razani. Andekas helilooja ja saksofonist astub Tallinnas üles kvintetiga Sub. Vision, mis ühendab elektroonikat, jazzi, klubirütme, seda ka lähisida muusikatraditsioonile omases võtmes. Kõigile huvilistele Tony Alleni pileti ettenäitamisel pilet 100 krooni (tavahind 250.-/200.-)!

Jaga
Kategooriad

Uusimad projektid

Station Narva 2024

Näita rohkem