News

Patti Smith kohtub esmaspäeval Rahva Raamatu kaupluses fännidega ja jagab autogramme

Kuupäev

Patti Smith,  foto-credits-Melodie-McDaniel3-585x392.jpg

 

Patti Smith kohtub esmaspäeval Rahva Raamatu kaupluses fännidega ja jagab autogramme

Esmaspäeva õhtul Tallinnas oma esimesel Eesti kontserdil ülesastuv ameerika roki-ikoon, legendaarne lauljanna ja poeet Patti Smith annab esmaspäeval kl 13.00 Viru Keskuse Rahva Raamatus avaliku intervjuu ning jagab plaatidele-raamatutele autogramme.

Esmaspäevast vestlust Rahva Raamatus kell 13.00 juhib Postimehe ajakirjanik Janar Ala ning kõigil huvilistel on võimalus minna Patti Smithiga kohtuma, et küsida tema autogramm raamatule või plaatidele. Intervjuu ning allkirjasessioon on avatud kõigile huvilistele ning kestab tund aega 13.00 – 14.00.

Nordea Kontserdimajas 21. juulil esinev Patti Smith on andnud välja 11 stuudioalbumit, viimane neist – “Banga” – ilmus 2012. aastal. Smith on ka tuntud ja hinnatud poeet, tema paljukiidetud autobiograafia “Just Kids” ilmus 2010. aastal ning on tänaseks pärjatud mitmete kirjandusauhindadega ning arvatud ka New York Times’i bestsellerite hulka. Nii Patti Smithi plaadid kui ka “Just Kids” raamat on esmaspäeval saadaval Viru Keskuse Rahva Raamatus.

Oma äsjases intervjuus Postimehele kinnitas Smith, et ootab Eestisse tulekut väga: “Loodan kohtuda inimestega, kirjutada raamatutesse või plaatidele – ühesõnaga teha, mida rahvas tahab”.

Et esmaspäevane kontserdipäev ei lõppeks liialt vara, to-back vinüülplaadisetid hoolikalt valitud muusikavalikuga teevad pungilegend Villu Tamme, kunstnik-muusik Kiwa Noid ja Marke Poel. Avatud on ka näitus “Must maja. Märkmed arhitektuurist”.

Kontsert toimub Nordea Kontserdimajas Tallinnas Solaris keskuses, uksed avatakse esmaspäeval, 21.juulil 18.00, kontsert algab 19.00. Soojendusesinejat ei ole.

Piletid hinnaga alates 30 eurot on müügil:

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock_ja_pop/patti-smith-usa-146453/

http://www.ticketpro.ee/jnp/music/1345645-patti-smith.html

 

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem