Finest Sounds ekspordiprogramm Jaapanis

Kuupäev

Aeg
22.–27. mai 2018
Koht
Jaapan
Tüüp
Ekspordiprogramm
22.–27. mail 2018 toimusid Jaapanis ekspordiprojekti Finest Sounds raames Eesti ja Soome muusikute kontserdid, muusikatööstuse seminarid ja laulukirjutajate laager.

22. mail kohtus Eesti ja Soome delegatsioon Jaapani muusikatööstuse professionaalidega Finest Soundsi ja EV100 vastuvõtul ühes Tokio kauneimas pargis Happo-en. 23.–24. mail torit.

Kolmel õhtul topianisti.

23.–24. maini toimus Sony Music Tokio stuudiotes laululaager, mis tõi kokku produtsendid ja laulukirjutajad nii Eestist ja Soomest kui ka võõrustajamaalt Jaapanist. Eestlastest osalesid laulukirjutajate laagris produtsendid-laulukirjutajad Stig Rästa ja Bert Prikenfeld, soomlastest Alex Mattson ja Eva Louhivuori.

26. ja 27. mail Yokohamas toodangut. Soome brände esindasid teiste seas Lovi, Nokian Technologies ja Muumimuuseum.

Finest Sounds on Soome ja Eesti ühisprojekt, mille eesmärgiks on läbi piiriülese koostöö hoogustada Soome ja Eesti artistide, brändide ning loomeettevõtete eksporti maailma suuruselt teisele muusika- ja jaeturule Jaapanisse.

Projekti partneriteks on Tallinn Music Week, Music Estonia, Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut Eestist, Music Finland, Musiikki & Media, Tampere Rakendusteaduste Ülikool ja HUMAK Rakendusteaduste Ülikool University Soomest.

Projekti rahastab INTERREG Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Lisainfo

Jaga
Portfoolio