Fink (UK)

Kuupäev

photo by Tommy N Lance
Aeg
28. september, 2017
Koht
Vaba Lava, Telliskivi Loomelinnak
Tüüp
Kontsert, Produktsioon
Publik
800

Fink, kodanikunimega Fin Greenall on Inglismaal Cornwallis sündinud ning praegu Berliinis ja Londonis resideeruv laulja, lugudekirjutaja, produtsent ja DJ. Fink on koostööd teinud nii kuulsa soulilalja John Legendiga kui varalahkunud Amy Winehouse’iga ning tema laulukirjutaja-võimeid on ülistanud teiste seas Ed Sheeran, Bon Iver ja legendaarne bassist Pino Palladino.

Pärast vahepealset kõrvalprojekti “Fink’s Sunday Night Blues Club Vol. 1” avaldamist on Fin Greenall taas kokku saanud oma bändikaaslaste Thorntoni ja Whittakeriga, kellega koos ning mitmete erikülaliste abil on salvestatud uus stuudioalbum ja välja kuulutatud kontserttuur, mis jõuab sügisel ka Tallinna.

Kontserdi erikülalisena astub üles Erki Pärnoja : EFTERGLOW. Eesti helilooja ja multiinstrumentalist Erki Pärnoja juhatab Finki kontserdi sisse oma tänavuse kauamängiva “Efterglow” helidega. Koos samanimelise kohalikest tippmuusikutest koosneva bändiga ette kantav impressionistlike kitarrikäikude, novelliliku ülesehitusega lugude ja ainuomaselt põhjamaise „maastiku-heliriba” tunnetusega kava on Pärnojale toonud juba nii tänavuse Tallinn Music Weeki festivali artistipreemia kui mängukordi kuulsas USA raadiojaamas KEXP. 28. septembril astutakse Vaba Lavale koosseisus Erki Pärnoja kitarril, Tarvi Kull klahvpillidel, Kristjan Kallas trummidel ja Peedu Kass erinevatel bassidel.

Vaata ka:

Jaga
Portfoolio