Station Narva 2024

Kuupäev

Asukoht

Narva, Eesti

Foto: Ilja Smirnov

5.–8. septembril 2024 toimuv Station Narva festival täidab Narva juba seitsmendat korda muusikaga meilt ja mujalt, pakub kunsti- ja maitseelamusi, näitab piirilinna uue põneva nurga alt ning kutsub arutlema nii kohaliku eluolu kui ka tööstusjärgse piirkonna õiglase ülemineku teemadel.

Varem on Station Narva muusikaprogramm toonud piirilinna nimekaid välisartiste nagu Echo and the Bunnymen, Tricky, Actress, Roni Size, A Guy Called Gerald, James Lavelle, Gazelle Twin, ONUKA, Ivan Dorn, GusGus, Hatari ning armastatud esinejaid üle Eesti Tommy Cashist Sven Grünbergini.

Festivali täidavad ka päevased tasuta linnalava kontserdid, avalikud arutelud, ettevõtluspäev koostöös loomekeskusega OBJEKT, kunstinäitused, tuurid piirilinnas ja selle lähistel, kogukondlikud koosviibimised ja juba traditsiooniks saanud festivalile punkti panev narvapärane hommikusöök.

Station Narva 2024 festivalipassid on müügil soodushinnaga 35 eurot veebipoes shop.tmw.ee. Müügil on ka Station Narva toetajapass hinnaga 100 eurot, mis sisaldab lisaks festivali pääsmele kohtumist festivali toetajate ja tiimiga. Toetajapassi ostmisega saab kaasa aidata festivali toimumisele. Muusikaprogrammi välja kuulutamisel tulevad müüki ka päevapiletid.

Station Narva korraldaja on ettevõte Shiftworks koostöös Narva tiimiga. Festivali toetavad: Narva linn, Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, koostööpartnerid on Narva kunstiresidentuur (NART), Art Club Ro-Ro, loomeinkubaator OBJEKT, arutelupäev BAZAR, Narva Muuseum, mitteformaalse õppe keskus VitaTiim.

Portfoolio