VI Noorsootöö Foorum NOORUM: Tagasi tulevikku!?

Kuupäev

Tallinnas kinos Kosmos toimunud noorsootöö foorumil NOORUM alapealkirjaga „Tagasi tulevikku!?” arutlesid noortepoliitika kujundajad, noorsootöötajad, teadlased, eksperdid ja noored väljakutsete üle, millega noored seisavad silmitsi järgmisel kümnendil.

Foorumi avas haridus- ja teadusminister Mailis Reps, kelle sõnul esitavad ühiskonnas toimuvad demograafilised, keskkonnaalased, tehnoloogilised, majanduslikud ja geopoliitilised muutused kogu inimkonnale mitmeid ja keerulisi väljakutseid. „Eriti tähelepanuväärsed ja ettearvamatud on muutused tehnoloogiate arengus, selles osas puuduvad ka varasemate põlvkondade kogemused. Lahenduste leidmisel on aina kasvav roll noortel,” ütles Reps.

Noorte ja noorsootöötajate kõrval võtsid foorumil sõna OECD eksperdid Moritz Ader ja Miriam Allam, Euroopa Komisjoni Eesti esindusest Keit Kasemets, ajaloolane ja Eesti Kunstiakadeemia professor David Vseviov, Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere, Statistikaameti peadirektoli Tafitšuk.

Noorsootöö foorumit korraldasid Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Eesti Noorsootöö Keskusega. Shiftworks osales programmipartneri ning projekti produktsiooni ja kommunikatsiooni teostajana.

Lisainfo:
Foorumi programm
Kokkuvõtted, pildid, ettekanded ja aftermovie

Jaga
Portfoolio