Uudised

Station Narva ettevõtlus- ja innovatsioonipäev toob kokku Eesti tehnoloogiaettevõtted ja Ida-Viru ettevõtjad

Kuupäev

Station Narva festivali avapäeval, reedel, 21. septembril aset leidval ettevõtluspäeval kohtuvad Tartu Ülikooli Narva kolledžis Eesti tehnoloogiaettevõtted, e-residentsuse meeskond ning Narva ja Ida-Virumaa ettevõtted, et leida uusi ärivõimalusi piirkonnas ja piiriüleselt.
Station Narva 2018 toetajad on Telia Eesti, Narva Gate ja Rand & Tuulberg.

Kell 10 algava ettekannete kava avab Narva linnapea Tarmo Tammiste. Sissejuhatuse Narva teemadesse teevad Narva linnaarhitekt Ivan Sergejev ja Tartu Ülikooli Narva kolledži direktor OBJEKT esitleb kohalikke idufirmasid.

Päeva teises pooles, alates kell 14 on võimalik osaleda töötubades, mida korraldavad e-residentsuse meeskond, Telia TechGirls koostöös TechSistersiga ja digimeedia inkubaator DIGIX. Soovijatele pakutakse Narva linna ekskursiooni ja Narva Tööstuspargi külastust.

Tartu Ülikooli Narva kolledži fuajees on avatud näituseala, kus asub DIGIXi mängudekohvik, Experience Sweden virtuaalreaalsuse ala, Telia laadimispunktid, humanoidrobot Pepper ja e-residentsuse stend.

Station Narva ettevõtluspäevale on oodatud nii Narva ja Ida-Virumaa ettevõtjad kui ka piirkonna vastu huvi tundvad Eesti ning rahvusvahelised ettevõtjad. Samuti avab ettevõtluspäev Ida-Viru võimalusi Eestisse ettevõtet asutavatele või juba siin tegutsevatele e-residentidele. Narva oma ainulaadse asukohaga Euroopa Liidu ja Venemaa piiril, Peterburist vaid 130 km kaugusel, pakub erilisi ärivõimalusi ettevõtetele, mis tegelevad piiriülese kaubanduse, logistika või ka tootmisega. Ettevõtluspäeval osalevad ka välisajakirjanikud Venemaalt, Soomest, Saksamaalt ja Ühendkuningriigist.

Station Narva festival on hea võimalus ühendada äri ja meelelahutus ning leida uusi sidemeid just Ida-Viru piirkonnas. Festivali ettevõtlus- ja innovatsioonipäeva partnerid on Narva linnavalitsus, Tartu Ülikooli Narva kolledž, IVEK ja Ida-Viru turismiklaster, Narva multimeedia inkubaator DIGIX ja Loov Eesti.

21. septembril Narva kolledžis toimuva ettevõtluspäevale tagab pääsu festivalipass.
Üle kuue festivalipassi ostjaile kehtib grupisoodustus (32 eurot). Festivalipass sisaldab osalust ettevõtluspäeva ettekannetel, töötubades ja kõigil Station Narva muusikafestivali kontsertidel. Lisainfo ja grupitellimus: helen@tmw.ee

Station Narva ettevõtluspäev Facebookis:

Station Narva festivali ajakava:

Ajaloo esimene Station Narva festival toimub EV100 pidustuste raames. 2018. aastal möödub 100 aastat Eesti Vabariigi loomisest. Lähem info juubelisündmuste kohta on leitav veebilehelt EV100.ee.

Station Narva 2018 festivalipassid hinnaga 39 eurot, päevapiletid hinnaga 25 eurot ja Comedy Estonia-260741″>Piletilevis.

Festivalipass tagab sissepääsu nii 21. kui ka 22. septembrini toimuvatele kontsertidele.
Piletilevist ostetud passid ja piletid tuleb vahetada käepaela vastu festivali infopunktis Narva kolledžis (Raekoja plats 2) või kassades ürituse toimumispaikades Kreenholmis või Ro-Ro klubis.

Jaga
Kategooriad

Uusimad projektid

Station Narva 2024

Näita rohkem