News

Station Narva festivali kavasse lisandus trip-hopi pioneer Tricky. Tänasest on müügil festivali päevapiletid

Kuupäev

21.–23. septembril Narvas esmakordselt toimuva muusika- ja linnakultuurifestivali Station Narva esinejate nimistusse lisandus trip-hopi pioneer Tricky. Alates tänasest, esmaspäevast, 27. augustist on Piletilevis müügil festivali päevapiletid hinnaga 25 eurot.

Station Narva 2018 toetaja on Telia Eesti.

Reedel, 21. septembril astub Station Narva pealaval Kreenholmi Manufaktuuri sisehoovis üles üks triphopi värvikamaid ja mõjukamaid tegelasi Tricky (kodanikunimega Adrian Nicholas Matthews Thaws). Tricky alustas oma muusikalist teekonda 1980ndatel Inglismaa sadamalinna Bristonite, Basta ja Smokey Mo.

Tricky ei esine Eestis esmakordselt. 2008. aasta sügisel tegi ta Tallinnas Rock Cafes etteaste, mida paljud kohalviibinud on nimetanud oma elu üheks vapustavamaks kontserdielamuseks.

Station Narva festivali muusikaprogramm leiab aset 21. ja 22. septembril Kreenholmi Manufaktuuris ja kultuuriklubis Ro-Ro. Tricky kõrval on festivali peaesinejateks ka 80ndate uue laine legend Echo & the Bunnymen ja tuleviku-techno produtsent Actress Inglismaalt.

Station Narva muusikaprogramm päevade kaupa:

Reede, 21. sept: Tricky (UK), Actress (UK), Jenny Wilson (SE), Una Bomba 50 + (EE),
Zahir (EE), Grechka (RU), View (FI), Beebilõust (EE), RSAC (RU), Shortparis (RU).
Propazha (EE)

Laupäev, 22. sept: Echo & the Bunnymen (UK), Gazelle Twin (UK), 12EEK Monkey (EE), Mart Avi (EE), Joensuu1685 (FI), Fever Dream (IS), Sõpruse Puiestee (EE), Электрофорез / Electroforez (RU), Indrek Spungin (EE), Tam i Tut (EE), Eksponatika Clan (EE) Guesthouse (EE), PTF1987 (EE)

Jaga
Categories

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem