News

USA alternatiivpopi bänd Tune-Yards esineb 17. novembril Tallinnas klubis Sinilind.

Kuupäev

Tune Yards promo Esmaspäeval, 17. novembril esineb Tallinnas klubis Sinilind üks viimaste aastate põnevamaid alternatiivpopi bände, Tune-Yards Ameerika Ühendriikidest. Tallinna kontsert on osa Tune-Yardsi tänavu ilmunud kolmanda kauamängiva „Nikki Nack“ maailmaturneest. Piletid kontserdile on saadaval teisipäeval, 28. oktoobril kell 10:00 Piletilevis, esimesed 50 piletit erihinnaga 15 eurot. Kontserti esitleb Bushmills viski.

Tune-Yardsi koduleibliks on mainekas plaadifirma 4AD, mille alt tänavu maikuus   ilmunud albumit „Nikki Nack“ on muusikakriitika nimetanud bändi parimaks saavutuseks. Plaadi produktsiooni eest vastutasid teiste seas R&B kõrgliiga mehed Malay (Frank Ocean, Alicia Keys, Big Boi) ning John Hill (Rihanna, Shakira, M.I.A.).

Selle isepäise globaalpopi koosluse saavutuste kontool ja haiiti löökriist boula. Bändi kontserte näinud tunnistavad, et tegemist on hämmastava ja kordumatu kogemusega.

USA Läänerannikult Oaklandist pärit multiinstrumentalisti ja väsimatu eksperimentaator Merrill Garbus rakendab läbematut kodanikualgatust ka laulusõnades ning on oma nukunäitleja-karjääri aegadest säilitanud kombe kanda ekstravagantseid näomaalinguid ja ülevõlli-kostüüme.

Tune-Yards promo 2


Kontsert toimub esmaspäeval, 17. novembril Tallinnas klubis Sinilind. Uksed avatakse kl 20.00.

Piletid kontserdile on saadaval 28. oktoobril Piletilevis, esimesed 50 piletit erihinnaga 15 eurot, järgmised hinnaga 22 eurot. Müügile tuleb 300 piletit.

Kontserti toetavad Bushmills, Nordic Hotel Forum, Viru Keskus.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jbiFcPhccu8 [/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YQ1LI-NTa2s[/youtube]

 

 

Lisainfo:

www.musiccase.com
http://tune-yards.com/

Jaga
Categories Tags

Latest project

Eesti muusikaturu fookuspäev 2025

Näita rohkem