News

Lükkub edasi: Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest, Alexela Kontserdimaja

Kuupäev

Tomorrow Comes the Harvest. Fotod: Jacob Khrist. Kujundus: Maude Muller

5. juunil Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud Jeff Millsi projekti Tomorrow Comes The Harvest kontsert lükkub edasi. Kontserdi uus kuupäev Tallinnas on 30. november.

Ostetud piletid kehtivad sama saaliplaani alusel uuel kuupäeval ja neid ei pea ümber vahetama. Neile, kes ei saa uuel kuupäeval kontserdil osaleda, pakume järgmisi võimalusi:

Vahetada pilet 21. augustil 2024 Alexela Kontserdimajas toimuva ikoonilise Šoti bändi The Jesus and Mary Chaini kontserdi samas hinnaklassis pileti vastu. Palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee kuni 4. juunini 2024 (k.a).

Müüa pilet tagasi.
PDF-pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee. Kirja sisus märkida enda tellimuse number. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Viru Keskuse müügipunkt ja Circle-K teenindusjaamad.

Vabandame ebamugavuste pärast.


Tomorrow Comes The Harvest on Jeff Millsi viimase aja olulisim loomeprojekt, milles kehastub idee rütmist ja muusikast kui ajaülesest ja transtsendentaalsest kogemusest. 

Elektroonilise jazzi ja afrofunk’i projekt sai alguse 2016. aastal koos afrobeat’i isa Tony Alleni ja klahvpillimängija Jean-Philippe DARYga, keskseks ideeks muusikalise tundmatu uurimine läbi improvisatsiooni ning koos samasse punkti ja kõrgema teadvuse tasanditele jõudmine. Nad sulatasid mineviku ja tuleviku olevikuks, kus digitaalne ja analoogne, jazz ja elektro, Aafrika ja Ameerika, allikas ja suue said üheks piiritu teadmise pagasiks. 2020. aastal lahkus Allen meie seast, ent Mills jätkab Tomorrow Comes The Harvesti missiooni koos Jean-Phi Dary ja tablavirtuoosi Prabhu Edouardiga.

About this project

Jeff Mills esitleb: Tomorrow Comes the Harvest

Näita rohkem